Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon og informasjon om billetter:

 

Vår besøks- og postadresse er:

Litteraturhuset Fredrikstad, Storgaten 11, 1607 Fredrikstad.

Epost: post@litthusfred.no

Leie: leie@litthusfred.no

Fakturaadresse: faktura@litthusfred.no

Telefon til kontoret: 69 34 33 75 (kontortid 09-16 på hverdager)

Billetter:

Billetter kjøper du på nett eller i bokhandleren Norli (tidligere Libris Johnsen) i Nygaardsgata (Gågata) i Fredrikstad sentrum.

 

Åpningstider hos Norli:

Hverdager:  09.00-20.00

Lørdager 09.00-16.00

Søndager: Stengt

Du kan også kjøpe billetter i døra før arrangementet.

Org. nummer: 997 766 180

Her kan du se vårt oppdaterte program

Her finner du informasjon om leie av møterom

 

Velkommen til Litteraturhuset Fredrikstad

Ansatte ved Litteraturhuset Fredrikstad

Roy Conradi Andersen

Daglig leder

Epost: roy@litthusfred.no 

Telefon: 906 10 530

 

Wenche Reinaas

Salgsjef

Epost: wenche@litthusfred.no

Telefon: 908 08 021

 

Perry Aarti Olsen

Program- og markedsansvarlig

Epost: perry@litthusfred.no 

Telefon: 995 64 928

 

Christoffer Schou

Arrangementskoordinator

Epost: christoffer@litthusfred.no 

Telefon: 952 38 294

Aleksander Østgaard

Driftskoordinator

Epost: aleksander@litthusfred.no

Telefon: 414 41 223