Kontakt oss

Vår besøks- og postadresse er:

Litteraturhuset Fredrikstad, Storgaten 11, 1607 Fredrikstad.

Epost: post@litthusfred.no

Leie: leie@litthusfred.no

Fakturaadresse: faktura@litthusfred.no

Telefon til kontoret: 69 34 33 75 (kontortid 09-16 på hverdager)

Billettsalget er åpent 12-15 på hverdager.
Du kan også kjøpe billetter på nett og i døra en halv time før arrangement starter.

Velkommen til Litteraturhuset Fredrikstad

Org. nummer: 997 766 180

Ansatte ved Litteraturhuset Fredrikstad

Roy Conradi Andersen

Daglig leder

Epost: roy@litthusfred.no 

Telefon: 906 10 530

 

Wenche Reinaas

Salgsjef

Epost: wenche@litthusfred.no

Telefon: 908 08 021

 

Perry Aarti Olsen

Program- og markedsansvarlig

Epost: perry@litthusfred.no 

Telefon: 995 64 928

 

Christoffer Schou

Arrangementskoordinator

Epost: christoffer@litthusfred.no 

Telefon: 952 38 294

Aleksander Østgaard

Driftskoordinator

Epost: aleksander@litthusfred.no

Telefon: 414 41 223